GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålar med lock 13385508
nr 1338 5508
Skålar med lock
2 st, snarlika, Keramik. Längd: 6 cm
Kondition: slitage, skador, lagad
måndag 27 juli 2020
kl 19:01:23
Tilgman Keramik